reklama

Magická Luna pro každý den: 15. 7. – symbol Srdce

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se realizovat lásku různými způsoby – přátelskou pomocí, úsměvem, darem anebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Štíru – přibývá

Buďme opatrní na nachlazení, zvláště v dolní části těla, v oblasti močového měchýře a vylučování. Jsme vystaveni plnému spektru slunečních paprsků, pozor na přílišné opalování. Našemu obličeji prospějí výživné masky, nešidíme ani pokožku našeho těla a nezapomínáme na ruce a dekolt.

Hodně pijeme minerální vody, ovocné a zeleninové šťávy. Nebudeme mít hlad a bude nám stačit i lehký oběd – dušená zelenina, rýže, nebo jen banány či jablka. Večer se budeme cítit plní síly, a především odlehčeni. Můžeme vyzkoušet také melounový den, celý den jíme jen meloun, náš organismus se přírodní cestou očistí.

Pro dnešek se hodí elegantní šedé odstíny, také kombinace šedá – černá – bílá. Ve špercích se krásně vyjímá magický kámen gagát nebo překrásný merlinit. Tajemnou vůní dálek voní myrha nebo také bergamot.

Horoskopy 2018

reklama

reklama