reklama

Magická Luna pro každý den: 16. 11. – symbol Zrcadlo

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna v Blíženích – ubývá

Tento cyklus Luny přináší zvýšenou aktivitu a rozvinutí sil, máme intenzivní potřebu kontaktu s ostatními.

Blíženci mají vliv na oblast ramen, paží, zad, a především na respirační (plicní) systém. Vzdušná energie potřebuje pohyb, takže si ráno protáhneme celé tělo; především páteř a končetiny. Posilujeme imunitní systém extraktem z grepu, hlívou ústřičnou, zkusíme koloidní stříbro. Vydatně pijeme; mátový, heřmánkový nebo šípkový nálev.

Na jídlo si uděláme čas; je to rituál, který se máme naučit vychutnávat. Ráno doma v klidu posnídáme a v poledne si zajdeme do restaurace. Je cyklus ubývající Luny, můžeme jíst do sytosti i typickou českou kuchyni. Zastáncům racionální stravy přijde vhod teplá polévka nebo zapečený bulgur se sójovou majonézou, dušená teplá zelenina. Vydatně pijeme, spíše teplé nápoje – ovocné čaje, např. mangový nebo ananasový, nebo rooibos.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Slušet nám bude světle zelená nebo modrá.

Z kamenů vybereme mnohabarevný fluorit nebo chiastolit. Vonět nám bude máta nebo citronová tráva.

Horoskopy 2018

reklama

reklama