reklama

Magická Luna pro každý den: 16. 5. – symbol Koruna

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes se probouzí kundaliní – hadí síla, která pročišťuje čakry. Je to silná energie, s níž je třeba opatrně zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, dokončujeme to, co jsme již započali. Provádíme očistné procedury, čistíme svou mysl od různých nánosů a negací.

Čistíme i své fyzické tělo, vhodné jsou koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Panně – přibývá

V tyto dny se soustředíme na pořádek a dokončení povinnosti pracovních i osobních.

Vše, co v těchto dnech uděláme pro svůj trávící trakt, se nám v budoucnu pozitivně vrátí. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se tam vše uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Panna ovlivňuje střeva a trávení; vzdáme se tučných, kořeněných i smažených pochoutek a jíme spíše dietně, naše tělo to ocení. Raději se vyhneme smaženým, ostrým a kořeněným pokrmům. Vypijeme nalačno sklenici teplé vody s citronem, pijeme čaj mátový nebo fenyklový, který můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Vyhneme se alkoholu, méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Dnes nám bude slušet růžová nebo zemitá hnědá. Méně známým kamenem je růžový kunzit, vyzkoušejte jeho jemné vibrace. Zajímavou vůní je benzoe nebo tonka.

Horoskopy 2018

reklama

reklama