reklama

Magická Luna pro každý den: 16. 6. – symbol Kolo

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Den vhodný ke vzdělávání, znamení Štíra posílí schopnost získávat důležité informace i z neviditelné – duchovní - sféry. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje dobré trávení a vylučování, cítíme se pak lehčeji a tělo má více energie.

Luna ve Štíru - přibývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V těchto dnech jsou citlivé reprodukční a vylučovací orgány. Věnujeme pozornost intimní hygieně, podpoříme vylučování. Prospěje nám pohyb, ženám sedací, léčivé a uvolňující koupele. Na obličej a dekolt aplikujeme výživné masky z produktů Mrtvého moře.

Práci střev podpoříme kořeněnými pokrmy, kurkumou, pepřem, zázvorem. Můžeme si uvařit domácí česnečku, nebo výbornou francouzskou cibulačku se sýrem. Salátové zálivky mohou mít štiplavější chuť chili papriček. Dostatečně pijeme, i skleničku vína, pivo, nebo kvalitní čaj.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Vyzkoušejme tajemnou indigovou barvu, krásná je v kombinaci s bílou. Hematit je velmi silným kamenem, který podporuje krevní tlak, ženskost podtrhují perly. 

Horoskopy 2018

reklama

reklama