reklama

Magická Luna pro každý den: 17. 1. – symbol Orel

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Zajímavý a úspěšný den, kdy vidíme věci s nadhledem a máme povznesenou náladu. Věnujeme se rozvoji duchovních nauk, studiu. Vhodné jsou i schůzky, nové kontakty a plánování budoucnosti, máme šanci na úspěch.

Energie tohoto dne je podpůrná, můžeme nahlédnout za „oponu“ a pochopit univerzální – osudové či karmické – zákony. Pochopit, proč se nám v životě dějí určité věci, přijmout toto poznání a snažit se o růst a změnu.

Luna v Panně – ubývá

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád. Nedoporučuje se řešit emocionální a partnerské problémy.

Háklivější je zažívání, vše dobré, co pro naše bříško uděláme, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu pomůže peristaltice našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na skladbu stravy. Energie Panny je pečlivá, věnujeme čas úklidu svého prostoru, doma i v práci. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Snažíme se méně solit, vhodná je dušená teplá zelenina, nejlépe v páře. Uvaříme si oblíbenou polévku, skvělé jsou bramboračky, zelňačky nebo polévka tomatová. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám také kefír nebo syrovátka.

Pro dnešek se hodí kombinace béžové s bílou. Z kamenů pyrit nebo girasol.

Z vůni vybereme rozmarýn nebo vanilku.

Horoskopy 2018

reklama

reklama