reklama

Magická Luna pro každý den: 17. 7. – symbol Trubka

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Jsme spojeni se svými neviditelnými rádci. Konečně vyřešíme různé vlekoucí se pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si naplánujeme i důležité aktivity, týkající se našich financí. Příznivý začátek projektů, které skončí zdarem.

Luna ve Střelci - přibývá

Dny plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, a nezapomínat ani na pohyb.

Při náročnějších fyzických aktivitách se mohou ze ozvat bolesti zad, pánve, kyčlí; zajděme si na masáž. Zvláště ženám se doporučují posilovací cviky pro nohy, stehna a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, buďto ruční, nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků.

I když je dnes neděle omezím tučnou a kořeněnou stravu a dáme přednost lehčím jídlům jako je květák, brokolice, můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly si dáme ovoce, kterého je v letním období dostatek, broskve, jahody, banány, jablka nebo osvěžující citrusové plody.

Barvou dneška je pozitivní, veselá žlutá nebo ohnivě červená. Kamenem, který posiluje komunikaci je chalcedon, radostnou náladu podporuje citrín. Pro dnešní sváteční den se hodí vůně královny květin – růže nebo jemné slaměnky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama