reklama

Magická Luna pro každý den: 17. 8. – symbol Motýl

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání. Děláme pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku – k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Probouzí se naše zvědavost, přitahují nás zvláštní, tajemné věci. Chceme se cítit svobodně a dělat si věci po svém.

Během dne si uděláme čas na rychlou chůzi, je to nejpřirozenější pohyb. Vyjdeme si do parku, do přírody, a zhluboka dýcháme. Věnujeme pozornost i „údržbě“ těla. Zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy – masírujeme a sprchujeme lýtka a stehna. Je nejvhodnější doba k barvení a tónovaní vlasů.

Luna přibývá, dáváme pozor na vše, co jíme; v menší míře můžeme maso, sýry, vejce. Můžeme se inspirovat arabskou kuchyní a ochutnat hummus, cizrnu nebo kuskus. V letním období dáváme přednost čerstvým „plodům země“ a připomínáme si známé úsloví: Jsme to, co jíme.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Dnes nám bude slušet „bláznivá“ kombinace zelená – modrá. Ozdobíme se kouzelným měsíčním kamenem nebo nefritem. Tou pravou vůní bude oman nebo leknín.

Horoskopy 2018

reklama

reklama