reklama

Magická Luna pro každý den: 18. 3. – symbol Koruna

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, pročišťující naše čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme už začali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Raku – přibývá

Můžeme být přecitlivělí a lehce ovlivnitelní. Oživují se různá ublížení z minulosti i dětství.

Opatrnější buďme na zažívání a oblast hrudi. Zvláště ženy mohou cítit napětí a mít nepříjemné pocity v prsou. Dopřejme si příjemné věci, jež vylaďují naši psychiku, podněty, které nás nabíjejí pozitivní energii: kulturní zážitky, koncerty, výstavy, nebo si zajděme s přáteli do kavárny. Večer si dopřejeme teplou lázeň a uložíme se k spánku v novém povlečení s příjemnou vůní.


Tyto cviky vám vykouzlí dokonalé tělo a můžete je cvičit klidně z postele!


Neměli bychom jíst tučná, kořeněná a těžká jídla. Dobře trávíme sacharidy, proto si můžeme dopřát těstoviny a sladká i moučná jídla. Těm, kdo mají problémy s výkyvy váhy, se doporučuje jíst netučná masa – krůtu, ryby, a špenát. Mléčné výrobky, tvaroh a sýry. Pijeme čaje, které podporují práci jater: třezalkový, meduňkový a heřmánkový.


speciál Špenát Foto:


Vyhneme se pokud možno alkoholu, kávě a povzbuzujícím potravinovým doplňkům nebo drinkům.

V těchto dnech vodního elementu můžeme vybrat zelené nebo modré oblečení a doplňky.

 

Zvolíte-li pro svůj outfit zelenou, budete na své okolí působit velmi klidným a inspirujícím dojmem. Zelenou si nejčastěji vybírají kreativně zaměření lidé. Foto:

 

Nevšedním kamenem bude olivín nebo kyanit – disten.


olivín  Foto:


Vyhledáme esence citrusové trávy nebo ambry.


Citronová tráva (Cymbopogon citratus) - používá se nejen při vaření, má také léčivé účinky, jelikož má antibakteriální účinky. Může posloužit jako uklidňující prostředek při nervové podrážděnosti, ke snížení horečky, při nechutenství, žaludečních obtížích Foto:


Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama