reklama

Magická Luna pro každý den: 18. 6. – symbol Had

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o čistotu duševní i fyzickou. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. V období před úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti, ani strachu.

Luna ve Štíru – přibývá

Je sobota, chceme se bavit a mít zážitky. Dostavuje se touha po cestách, je léto; i když máme plno práce, můžeme si naplánovat prodloužený víkend a užít si přírody a sluníčka. Snažíme se moc nepřetěžovat, dodržujeme pitný režim.

Snídani nešidíme, dáme si oblíbené jídlo - kaši, mušle, nebo jen ovoce. K obědu salát, a k večeři si uděláme pstruha, lososa nebo pražmu královskou. Chceme-li si užít příjemnou společnost přátel nebo rodiny, a neběhat přitom kolem hrnců a pánví, zajdeme si na večeři do oblíbené hospůdky a posedíme venku. Co může být krásnější, než noční obloha v létě, plná hvězd?

Barvou dnešního dne je blankytně modrá nebo světle zelená. Krásným kamenem je celestín nebo tmavě modrý dumortierit. Vyzkoušejme vůni borovice nebo hořké čokolády.

Horoskopy 2018

reklama

reklama