reklama

Magická Luna pro každý den: 19. 10. – symbol Orel

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Čeká nás úspěšný den. Můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Blížencích – ubývá

Vzdušný element Luny v Blížencích přináší neklid, ale také lepší komunikaci a dobré obchody a pracovní kontrakty.

Důležitý je pohyb, protahování. Blíženci ovládají ramena, paže, lopatky – měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Tělo nepřetěžujeme, dáváme mu veškerou péči i s koupelí a masáží. Je podzim, počasí přináší i nachlazení. Posilujeme imunitní systém, inhalujeme éterické oleje, např. eukalyptový.

Snažíme se jíst v klidu a pomalu; tvrdí se, že každé sousto máme až padesátkrát rozkousat. Vybíráme si stravu bohatou na bílkoviny, tělu preventivně dodáváme přírodní vitamín C, např. v rakytníkových extraktech, čajích nebo džemu. Zkusíme i pšeničné klíčky; nádobu pro klíčení si můžeme koupit a zkusit do ní zasadit semínka. Bude zajímavé sledovat, jakou mají sílu, jak rychle rostou…

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešek se hodí nebesky modrá nebo oranžová barva. Svůj outfit můžeme doladit šperkem s karneolem nebo apatitem.

Příjemnou vůní je citronová tráva nebo vůně čokolády.

Horoskopy 2018

reklama

reklama