reklama

Magická Luna pro každý den: 19. 12. – symbol Kůň

Věštba na pondělí Foto:
Věštba na pondělí
Foto: thinkstock.com

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, též vhodný k cestování, zahájení výprav, zájezdů za poznáním.

Toto období přeje změnám zaměstnání, obchodům a zahajování nových projektů. Jsme tvořiví, rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout a respektujeme jejich názory.

Luna v Panně - ubývá

Cyklus Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem a pozitivním myšlením, mentálním nastavením. Masírujeme si oblast břicha a představujeme si, jak se tam všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Po probuzení vypijeme nalačno sklenici teplé vody; aktivujeme tím činnost střev, která znamení Panny ovládá. Během dne si dopřáváme kvalitní jídlo v menších porcích. Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; její působení je zesíleno, proto solíme méně. Pijeme vlažné nálevy z máty, nebo směsi na podporu trávení.

Pozor na alkohol, operace v oblasti ledvin a pánve. Málo solte. K zemnímu znamení Panny patří odstíny zelené nebo růžové.

Z kamenů můžeme vybrat lazurit nebo kunzit. Z aromaterapie vůni geránium nebo citrónovou trávu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama