reklama

Magická Luna pro každý den: 19. 6. – symbol Motýl

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Děláme pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání.

Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna ve Střelci - přibývá

Dny jsou plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Zítra bude Úplněk, můžeme pocítit bolesti pánve a kyčlí, chováme se proto ke svému tělu laskavě a příliš je nezatěžujeme sportem ani fyzickou prací. Proti zablokované energii pomůže procvičení bederní oblasti, zkuste kruh, nebo zajděte za odborníkem – chiropraktikem, který dokáže tuto oblast uvolnit.

V těchto dnech se vyhneme smaženým a pečeným pokrmům, naše játra, žlučník i slinivka to ocení. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: rýžové pokrmy, bulgur nebo hummus nám nejen zachutnají, ale i prospějí. Pijeme čaje – třezalkový, jasmínový a zelený.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí. Zajímavou kombinací barev je žlutá a modrá v nevtíravých odstínech. Kamenem, který podporuje úspěch a kreativitu je citrín nebo lapis lazuli. Dopřejme si uklidňující vůni meduňky nebo svěží máty.

Horoskopy 2018

reklama

reklama