reklama

Magická Luna pro každý den: 19. 7. – symbol Schody do nebe

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Je to silný den; uděláme si pořádek především ve vztazích k druhým lidem. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání.

Přivoláváme do svého života lásku – k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Kozorohu – přibývá

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu – protáhneme se a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Tělo natřeme vitalizačním krémem s verbenou, citronem nebo zázvorem. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu a wellness aktivity raději vynecháme.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně a jídlo si může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory.

Tajemnou a krásnou barvou je indigová nebo můžeme zvolit kombinaci hnědé a bílé. Z drahokamů vybereme pro dnešek celestin nebo dumortierit. Doma můžeme byt provonět vůní borovice nebo jasmínu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama