reklama

Magická Luna pro každý den: 2. 1. – symbol Jednorožec

Věštba na pondělí Foto:
Věštba na pondělí
Foto: thinkstock.com

Podle východních učení je tento den jediný v celém lunárním cyklu, kdy naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou příjme. Proto je důležitý výběr jídla, aby nám co nejvíce prospělo.

Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co nás láká, naše intuice a moudrost těla nám napoví. Tento den není vhodný pro pracovní schůzky a kontrakty, obchody a finanční transakce.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Vhodný čas na vše, co je tzv. v růstové fázi, projekty, práce, vše, co začíná.

Známou věcí je, že v tomto období jsme pozornější zvláště na oblast svých lýtek, kotníků a žil. Provádíme masáž, vyhneme se větší námaze, dlouhému stání nebo sezení, zvolíme umírněný pohyb, procházky, večer nohy po koupeli, nejlépe tzv. skotském střiku natřeme vhodnou mastí.

Tělo nyní lépe zpracovává tuky, můžeme si dopřát více dobrot. K vaření používáme česnek, který rozšiřuje naše cévy. Jíme maso, sýry i vejce, pokud jsme vegetariáni dopřejme si ořechy a semínka. Ideální je v těchto dnech také konzumace brokolice, květáku, dodáváme tělu hořčík. Pijeme teplé čaje, lipový, šípkový a měsíčkový.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

K dnešnímu dni se hodí modrá nebo bílá barva. Krásným kamenem je sodalit nebo magnezit. Z vůní můžeme vybrat borovici nebo cedr.

Horoskopy 2018

reklama

reklama