reklama

Magická Luna pro každý den: 2. 2. – symbol Žezlo

Věštba na čtvrtek Foto:
Věštba na čtvrtek
Foto: thinkstock.com

Den plný aktivity, máme hlubší spojení s duchovním světem, máme si uvědomit, jakou tvořivou energii má vyřčené slovo. Můžeme se lehčeji zbavit zbytečných slov – tzv. vystýlek, kultivujeme svoji mluvu.

Vyhneme se hádkám, raději mluvíme méně, nekritizujeme, třídíme své myšlenky. Vyvarujeme se trhání zubů, operací mandlí, hlasivek i štítné žlázy. Doporučuje se očista těla a léčebný půst.

Luna v Beranu – přibývá

Dny, kdy si máme uvědomit to, co opravdu chceme, a ukončit věci, které nemají budoucnost. Vnímáme svoji sílu a máme odvahu ke změnám.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto odložíme více náročných a zatěžujících věcí, jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřetěžujeme příliš naše smysly, nejsme v hlučném, zakouřeném prostoru. Odpočinout dáme i našim očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize nebo čtením. Ve dnech vlády ohnivého elementu se celkově snažíme zklidnit.

K dobrému zažívání pomohou celozrnné pokrmy a přílohy, dopřejeme si libové hovězí maso, dodá nám energii. V případě, že pijeme alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě rozněcuje ohnivou energii, a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Dnes můžeme vybrat oranžovou nebo karmínově červenou.

Z kamenů jantar, který podporuje ženskost, nebo oranžový granát. Může nám vonět mandarinka nebo cedr.

Horoskopy 2018

reklama

reklama