reklama

Magická Luna pro každý den: 2. 6. – symbol Žezlo

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí meditace, hudby, kamenů, modlitby věnujeme sobě, ale i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Beranu – ubývá

Ohnivé dny Luny v Beranu nás učí nejdřív přemýšlet a pak jednat. Energie je aktivní; chce to pohyb, sport, a také více erotiky a sexu.

Cyklus Luny v Beranu přináší nové nápady a touhu po úspěchu a zviditelnění. Smyslové orgány a celá oblast hlavy bývají v tyto dny choulostivější; snažíme se rozdělit si práci, a pokud to nepůjde, uděláme si čas na antistresové aktivity.

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu a nepospíchat ani u oběda. Pochutnáme si na libovém hovězím mase s velkou zeleninovou přílohou nebo na rybích pochoutkách. Francouzi tvrdí, že snídat máme sami, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři dát nepříteli

Barvou dneška pro podporu energie je červená, pro ty, kteří potřebují naopak zklidnit bílá. K beraní energii patří granát – almandin, vyzkoušet můžeme i krásné perly. Naši divokost podpoří vůně moschusu, osvěží nás vůně limetky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama