reklama

Magická Luna pro každý den: 20. 9. – symbol Orel

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Čeká nás úspěšný den, můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme se, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Býku ubývá

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Luna v Býku je smyslná, tyto dny jsou romantické. Planetou Býků je Venuše, dárkyně lásky, patronka krásy a umění. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, projděme se upraveným zámeckým parkem, zajděme na operu. Dáme si skleničku vína nebo burčáku, který je plný vitamínů, minerálů a enzymů prospěšných našemu tělu.

Luna ubývá, můžeme si dopřát dobroty, které uvítá zvláště Luna v Býku. Ale nepřehánějme to; ti, kdož vědí, jak těžké je shodit i pouhé deko, by se měli trochu zamyslet, než začnou vkládat do úst sladké dortíky, chlebíčky a tučná masíčka! Náš krk je choulostivější, a proto preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Krásnou, netradiční barvou je fuchsiová nebo temně zelená. Kameny, které nás správně v tyto dny naladí, jsou malachit nebo rodochrozit. Pro domácí pohodu využijeme vůni santalu nebo borovice.

Horoskopy 2018

reklama

reklama