reklama

Magická Luna pro každý den: 21. 5. – symbol Motýl

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Je silný úplňkový den; děláme si pořádek především ve vztazích k ostatním lidem. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem.

Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna ve Štíru/Střelci ÚPLNĚK

Úplněk ve znamení Štíra - silný, transformační den! Mnozí z nás dokáží udělat velký krok směrem k proměně. Probouzí se naše intuice, moudrost, pochopíme kruh zrození, života, smrti a znovuzrození. Uděláme si rituál: svůj prostor vyčistíme - vykouříme - bílou šalvějí. Použijeme černou svíčku (kdo ji snese), jinak tmavě modrou. Soustředíme pozornost na vyřešení zdlouhavých problémů, ukončení sporů; děkujeme božskému Zdroji za podporu.

Můžeme udělat revizi svého života ve všech důležitých oblastech. Zbavujeme se zbytečných věcí, ale i přežitých myšlenkových vzorců. Plánujeme a děláme předsevzetí do budoucna. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor kadidlem, barvou je moudrá a žlutá, živlem voda. Zapálíme modrou nebo žlutou svíci, a prosíme o řád ve svém životě, o nalezení pravé míry a rovnováhy. Děkujeme za všechny zkušenosti, odpouštíme sobě i ostatním.

Dnešní den je vhodná vibrace modré, bílé nebo žluté barvy. Oceníme krásně modrý kámen larimar nebo girasol. Osobní prostor provoníme kopálem nebo eukalyptem.

Horoskopy 2018

reklama

reklama