reklama

Magická Luna pro každý den: 21. 7. – symbol Zrcadlo

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Energie těchto dnů je přátelská a družná, chceme se seznamovat, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

Vodnářská energie je těkavá, nutí nás ke změnám a k činnosti. Neměli bychom příliš zatěžovat nohy; neplánujeme dlouhé túry, ale spíše procházky; našemu tělu také prospěje plavání. Při únavě odpočíváme s nohama vzhůru. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melír i tónování vlasů, barva drží déle. Upravujeme zarostlé nehty, odstraňujeme bradavice.

Dnes můžeme mít očistný nebo také odtučňovací den. V létě nám hubnutí jde lépe; více se pohybujeme, potíme se a máme menší chuť k jídlu. Využíváme příznivého času ke zlepšení naší fyzické kondice. Doporučuje se konzumovat brokolici, květák, zelené fazolové lusky nebo salát z obilných klíčků. Pijeme meruňkovou nebo mátovou limonádu.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Nevšední je kombinace barvy žluté a šedé. Energii nám dodá hematit nebo karneol. Vyzkoušejme vůni máty nebo fialky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama