reklama

Magická Luna pro každý den: 22. 3. – symbol Had

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Dnešek bude náročný, podle lunární magie tzv. „satanský den“, čekají na nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti.

Neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna ve znamení Panny – přibývá

Dny klidné energie, pořádku; dokážeme zvládnout různé pracovní resty.

V cyklu Luny ve znamení Panny se doporučuje věnovat pozornost údržbě celého těla, zajít k odborníkům na masáž, např. olejovou nebo medovou. Nechat si upravit vlasy – nový střih, barva či prosvětlující melír vydrží déle. Pěstíme pokožku celého těla, vyzkoušíme např. ajurvédské, léčivé krémy a oleje.


medová masáž Foto:

 

Ve dnech vlády Luny v Panně bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; díky této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmání: mátu, šalvěj, fenykl.


Voňavá šalvěj 2 Foto:


Příjemně na nás bude působit vibrace modré nebo zelené barvy.

 

Zvolíte-li pro svůj outfit zelenou, budete na své okolí působit velmi klidným a inspirujícím dojmem. Zelenou si nejčastěji vybírají kreativně zaměření lidé. Foto:

 

Kamenem dneška je fluorit, který může mít zelenou, žlutou, fialovou i růžovou barvu.

 

fluorit luna Foto:

 

 

Prospěje nám vůně máty nebo zklidňující esence heřmánku.


Máta peprná  Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama