reklama

Magická Luna pro každý den: 22. 5. – symbol Zvon

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Vyjdeme si do přírody, objímáme stromy, pozorujeme západ slunce a radujeme se z bytí, tady a teď.

Luna ve Střelci - ubývá

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

Nepřetěžujeme kyčle, boky, holeně. Pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Věnujeme se také lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo na vyčištění a regeneraci pleti. Dopřejme si kyslíkovou kúru, vyhladí nám vrásky, a dýchání s přístrojem Oxygen osvěží celé tělo.

Nejíme ostré a slané pokrmy, uvaříme si boršč, dušené kedlubny, připravíme hlávkový salát, nebo cuketu na římském kmínu. Gurmáni jistě ocení suši restaurace. Uvaříme si čistící čaj pátera Ferdy – l lžíce dubové kúry, 1 hrst přesličky, 4 hřebíčky, 3 kuličky nového koření. Dáme do ¾ litru vody, povaříme 8 min. Scedíme, a pijeme po doušcích po celý den.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí. Pro sváteční nedělní den zvolíme kombinaci oranžová – hnědá. Krásným doplňkem bude šperk s českým granátem nebo tygřím okem. Vyzkoušejte omamnou vůni opia nebo pačuli.

Horoskopy 2018

reklama

reklama