reklama

Magická Luna pro každý den: 22. 7. – symbol Pavouk

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Snažíme se dobře hospodařit s časem i s energii. Bude to náročný den. Nezačínáme nic nového v oblasti pracovní, ani osobní.

Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v životě změnit k lepšímu - zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme v příhodnější lunární den.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Vodnářská energie je svobodomyslná, všechno chceme dělat po svém. Zajímáme se o duchovno, vzděláváme se.

Vzdušné vibrace Vodnářů potřebují pohyb: uvážlivě střídáme fyzické cvičení a relaxaci. Provádíme dechová cvičení, krevní oběh podpoříme sprchováním, uděláme si čas na saunu.

Věnujeme se i „údržbě“ těla: zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy, především o lýtka a stehna. Je nejlepší doba k barvení a tónovaní vlasů.

Přednost dáváme lehké celozrnné stravě, kterou naše tělo nemusí dlouze trávit, a my máme dost energie na další aktivity. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: hlavní roli tam hraje zelenina, a rýži a maso používají jen v menší míře. Pijeme čaje - yerbu maté, čaj s houbou reishi, nebo domácí ovocné směsi.

Zelenou barvou v kombinaci se stříbrnými doplňky nic nezkazíme. Krásně se v našem výstřihu bude vyjímat přívěsek s měsíčním kamenem nebo prstýnek s nefritem. Můžeme vyzkoušet jemnou vůni leknínu nebo omanu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama