reklama

Magická Luna pro každý den: 23. 5. – symbol Zrcadlo

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna ve Střelci – ubývá

V těchto dnech vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, jít do společnosti.

Šetříme své tělo, zvláště kyčle a stehna; provádíme speciální cviky pro nohy a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže – nejlépe ruční nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků. Objednáme se do kosmetického salonu, a budeme-li chtít změnit image, pomohou nám odborníci: stylista, vizážistka.

Do svého jídelníčku zařadíme více zdravé přírodní stravy. Vyškrtneme z něj všechny polotovary a dáme přednost „živé“ stravě. Vyhneme se džusům z koncentrátů a sladkým limonádám, které škodí především dětem. Vyzkoušíme např. nápoje z aloe vera, které jsou chutné, a navíc prospívají našemu zdraví, nebo si uděláme limonády z domácích zdrojů.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí. Dnešku přeje barva žlutá nebo temně modrá indigo. Krásným kamenem je oceánový jaspis nebo zajímavý, nevšední modrý eilatský kámen. Můžeme vyzkoušet esenci ylang-ylang nebo tajemný oud.

Horoskopy 2018

reklama

reklama