reklama

Magická Luna pro každý den: 24. 3. – symbol Zvon

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Den sílící ženské energie – Bohyně, máme ho využít k posílení našich záměrů. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, jídlem, ani pitím. Jinak energii tohoto dne ztratíme.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s naším nejbližším okolím. Energie je kultivovaná, naše reakce jsou emocionálnější, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

Po úplňku se snažíme o očistu ledvin, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči nebo s kruhem. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu volíme příjemné kulturní zážitky nebo setkání s přáteli.


"To nemůžu mít nikdy stejné obočí na obou stranách?" Znáte to, snad nikdo nemá tak tmavé obočí, aby si ho nemusel dobarvovat, nebo ho sice má tmavé, ale zato velmi husté, takže neustálá práce s pinzetou je samozřejmostí. A nikdy to nevyjde stejně! Foto:

 

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvaříme si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny. Maso raději vynecháme.

Pomohou nám brusinky – kompot, džem nebo sušené plody.


Brusinky jsou přínosné pro močový měchýř - napomáhají totiž bakteriím zůstávat na stěnách měchýře.  Foto:


Pokud možno se vyhneme chirurgickým zákrokům v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Zvolíme vysoce elegantní kombinaci barev béžové a bílé.


Béžová stuha a zdobená látka dělají z těchto šatů opravdový klenot. Foto:


Svůj šarm podpoříme šperky s pravými kameny, pro dnešek to může být něžný kunzit.


kunzit Foto:


Budeme se těšit z vůně vanilky nebo čokolády.


Historie čokolády  Foto:

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama