reklama

Magická Luna pro každý den: 24. 7. – symbol Kůň

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Den přátelských setkání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování, zahájení nových projektů. Respektujeme názory kolegů, a společná práce se nám daří.

Luna v Rybách – ubývá

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Poslední znamení zvířetníku, Ryby, mají v lunárním cyklu vliv na chodidla, nárty, kotníky, a také na lymfatický systém. Celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, poskakováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, které natřeme např. arnikovou mastí. Nezapomeneme ani na pěstění pokožky rukou.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě. Vymačkáme si červený grep, jíme jablka, mrkev s pomerančem. Vyhneme se masu, uzeninám, různým polotovarům a fast foodu. K obědu si zajdeme do vegetariánské restaurace, nebo na těstoviny do pizzerie. Pijeme nápoje podporující zažívání a nervovou soustavu.

Vibrace těchto dnů je jemná, proto zvolíme světle modrou nebo růžovou barvu. Ozdobíme se šperky s opálem nebo růženínem. Naše domácí prostředí může osvěžit vůně pomeranče nebo jasmínu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama