reklama

Magická Luna pro každý den: 25. 1. – symbol Žezlo

Věštba na středu Foto:
Věštba na středu
Foto: thinkstock.com

Den, kdy si uděláme čas na revizi svých plánů, prosíme o moudrost, spojujeme se s vnitřním Já. Čas, kdy se zbavujeme iluzí, získáváme skrytá poznání, uvědomujeme si a přijímáme zodpovědnost za svá rozhodnutí a činy, které ovlivňují náš život.

Pokud možno se vyhneme alkoholu a různým povzbuzujícím látkám….

Luna v Kozorohu – ubývá

Vibrace Luny v Kozorohu přináší praktičnost, ctižádostivost a touhu uspět v pracovní, obchodní nebo také studijní sféře. Dokážeme lépe sobě i ostatním zorganizovat čas…

Dáme pozor, abychom neprochladli, zima působí na ztuhlost pohybového aparátu, kloubů a vazů. Vhodná jsou nenáročná protahovací cvičení, teplá lázeň, sauna nebo masáž. Pečujeme o pokožku těla, aplikujeme čisticí pleťové masky, naše pleť je skvěle vstřebá. Je vhodný čas pro manikúru a pedikúru.

Můžeme jíst více kořeněná, zahřívající a slaná jídla, se solí ale opatrně kvůli zátěži ledvin. Tato ubývající fáze Luny podporuje vylučování toxinů z těla, ti, kteří chtějí být fit, by měli pít detoxikační a odvodňující čaje, např. kopřivový nebo přesličkový. Jíme kořenovou zeleninu, mrkev, ředkvičky, červenou řepu, brambory, česnek a cibuli ve zvýšené míře.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, chirurgické a plastické operace.

K povzbuzení můžeme zkombinovat červenou a bílou barvu. Z kamenů vybereme červený korál nebo křišťál.

Vyzkoušejme esenci levandule nebo citronovou trávu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama