reklama

Magická Luna pro každý den: 25. 2. – symbol Zrcadlo

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy si můžeme uvědomit, že vše, co se nám děje, odráží naši podstatu, nás samé. Neřešíme nic důležitého, můžeme lehce podlehnout lžím a podvodům. Snažíme se zbavovat různých závislostí a negativních myšlenkových vzorců. Zbytečně nevydáváme peníze, nenakupujeme, peníze nepůjčujeme.

V práci i doma může být napětí, proto se raději vyhneme konfliktům – dle zásady moudřejší ustoupí. Vhodná je očista těla i duše, hledání rovnováhy.

Luna ve Vahách – ubývá

Toužíme po rovnováze, vyhýbáme se důležitým rozhodnutím. Zkrášlujeme svůj osobní prostor, ve vztazích se snažíme o diplomacii.

Zvláštní pozornost věnujeme ledvinám a pánvi, zacvičíme si, vyjdeme na procházku. Naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku. Uděláme si čas na relaxační masáže i teplé sedací koupele, nahřejeme oblast pánevní i ledviny. Doporučuje se ošetření zubů, odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.


Zkuste si zajít na ajurvédskou masáž. Zbaví vás stresu a napětí Foto:


Můžeme začít s očistnou nebo odtučňovací kúrou, méně solíme a vybíráme si potraviny nezatěžující naše tělo: kvalitní netučné maso, místo přílohy volíme zeleninu.

Naše ledviny potřebují dostatek vody, kterou získáváme i z ovoce a zeleniny.


I  když teploty začnou klesat a příroda se pomalu bude chystat na zimní odpočinek, chytří zahrádkáři mohou využít posledních slunečných paprsků a vypěstovat si na zimu čerstvé vitaminy Foto:


Vyhneme se chirurgickým zásahům v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla.

Barvou pro dnešek je světle růžová až pivoňková, pro ty, kteří růžovou „nemusí“, je to blankytně modrá.


RŮŽOVÁ – Jste velmi romantičtí, citliví, přátelští a laskaví. V každém se snažíte hledat dobro, i když váš jazyk může být někdy pěkně ostrý.  Foto:


Krásným kamenem, který přináší do života lásku, je kunzit, levnější variantou je růženín.


kunzit a ruzenin Foto:


Volíme jemnou vůni ambry nebo omamnou vůni ylang-ylangu.


ylang-ylang Foto:

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama