reklama

Magická Luna pro každý den: 25. 3. – symbol Zrcadlo

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky a nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna ve Vahách - ubývá

Choulostivou oblastí znamení Vah jsou ledviny, v těchto dnech důsledně dodržujeme pitný režim. Je jarní období, dáme přednost teplým nápojům – čajům, které podporují urogenitální a vylučovací systém. Věnujeme pozornost pokožce - zkusíme třeba tělový peeling, pečujeme o nehty.


Použití: Naneseme diy peeling na problematická místa a krouživými pohyby místo masírujeme po dobu 2-3 minut. Peeling používáme každý večer před sprchou.  Foto:

 

Tento cyklus Luny vyžaduje klidnou atmosféru, souznění a podněty ke vnímání krásy. Je konec pracovního týdne; o víkendu si uděláme čas na výlet do jarní přírody, nebo navštívíme oblíbené místo - hrad, zámecký park. Oblečeme se teple, a s ohledem na ledviny si vezmeme nepromokavou obuv.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Popíjíme detoxikační a odvodňovací směsi, uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, jež mají blahodárný vliv na ledviny. Dodržujeme pitný režim; volíme spíše teplé nápoje, např. čaj z listů jahodníku.


Na podzim potřebují jahody stále zálivku Foto:


Budou nám slušet pastelové tóny hnědé a zelené v kombinaci s něžnou růžovou.


luna obrazky pondeli 22 - Obrázek 1 Foto:


Pro energii zvolíme silný kámen hematit, pro krásu růžový korál


koral luna Foto:


Svůj osobní prostor provoníme vůní šalvěje nebo jasmínu.


Jasmínová revoluce v Tunisku inspirovala povstalce v Číně. Čínská vláda na to zareagovala tak, že zakázala pěstování a dovoz jasmínu. Foto:

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama