reklama

Magická Luna pro každý den: 25. 5. – symbol Orel

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Dnešek je úspěšný. Těm, kteří mají vědomé spojení s božským Zdrojem, se daří na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti. Čteme, studujeme, cvičíme nebo jdeme do přírody čerpat energii.

Luna v Kozorohu – ubývá

Vibrace těchto dnů je stabilní, snažíme se vše dokončit, překonat své hranice. Soustředíme se na posun a úspěch v oblasti, která nás zajímá.

Po probuzení si dáme ranní sprchu, celé tělo promasírujeme lufou, pěkně se prokrví. Zastříhneme si „drápky“ na rukou i nohou. Pozornost věnujeme i tvrdým patám, a uděláme si čas i na odstranění nadbytečných chloupků. Zajdeme ke kadeřníkovi; barva za Luny v Kozorohu déle drží.

K snídani si připravíme domácí tvarohovou pomazánku s pažitkou nebo paprikou. Na oběd si zajdeme do pizzerie – na rajskou polévku s bazalkou a parmazánem, na dobré rizoto či těstoviny. K večeři salát s rukolou, gorgonzolou a ořechy. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nám neuškodí…

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Dnes můžeme vyzkoušet kombinaci barev šedo-černou nebo elegantní béžovou. Krásným magickým kamenem je průzračně temná záhněda nebo girasol. Svůj domov můžeme provonět sladkou vůní pivoňky nebo cedru.

Horoskopy 2018

reklama

reklama