reklama

Magická Luna pro každý den: 25. 7. – symbol Kniha

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Silný den. Zaměříme se na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým.

Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Beranu - ubývá

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulsivnost. Dáváme pozor, kam svou energii směřujeme; jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Dny jsou náročnější pro naše smyslové orgány, mohou nás také potrápit bolesti zubů. Pokud sportujeme, jsme pozornější; v tomto cyklu Luny jsou časté úrazy a nehody. Snažíme se ochránit tělo i mysl, a nemáme-li dovolenou, náležitě se ráno připravíme na nový pracovní týden. Soustředíme se na pozitivní myšlenky a říkáme si, že nám půjde všechno lehce, rychle a snadno.

Je období ubývající Luny; můžeme toho víc sníst, a naše tělo dokáže jídlo rychle zpracovat. Zajdeme si na steak, doma si opečeme žebírka nakládané v marinádě nebo uzenou makrelu. Určitě si neodepřeme bohatou zeleninou oblohu. Pro vegetariány je skvělou volbou letní studená zeleninová polévka, sýry nebo rýžové závitky se špenátem a rukolou.

Vyhneme se operacím v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Barvou pro tyto dny bude červená v kombinaci se zlatými doplňky. Kamenem, který přináší energii je krásný karneol nebo vznešený zlatý topaz. Vyzkoušejme vůni mateřídoušky nebo tonky

Horoskopy 2018

reklama

reklama