reklama

Magická Luna pro každý den: 26. 10. – symbol Žába

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky, všechno bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Panně – ubývá

Dny klidné energie, pořádku; dokážeme zvládnout různé pracovní resty.

Vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením, a proto je dobré dbát na skladbu stravy. Staráme se o vlasy; prospěje jim nový sestřih, barva, maska nebo zábal.

Za ubývajícího cyklu se nemusíme omezovat, ale ve dnech vlády Luny v Panně bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; dík této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmání: mátu, šalvěj, fenykl.

Vyhneme se konzumaci tučných a kořeněných jídel, operacím v oblasti střev a zažívacího traktu. Pro dnešek je vhodná modrá nebo zelená barva. Zvolit můžeme mnohobarevný fluorit nebo ametrín.

Vyzkoušet můžeme příjemnou vůni heřmánku nebo máty.

Horoskopy 2018

reklama

reklama