reklama

Magická Luna pro každý den: 26. 3. – symbol Pavouk

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Snažíme se dobře hospodařit s časem i energií. Bude to náročný den; nezačínáme nic nového, ani pracovního, ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v životě změnit k lepšímu. Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti.

Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna ve Štíru - ubývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V období štíří Luny bychom měli věnovat pozornost vylučovacím orgánům, močovému měchýři, dbát na očistu a intimní hygienu. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech, můžeme si pořídit i bylinné extrakty, např. z kontryhelu.


Bylinná koupel pro krásu i nervy Foto:

 

Ve fázi ubývající Luny se naše váha většinou nemění, můžeme více jíst, dopřát si to, co máme rádi. Uvaříme si zeleninovou polévku, a ti, kdo chtějí zhubnout, tzv. tukožroutskou - zelnou. K pročištění těla můžeme vyzkoušet koloidní stříbro, které čistí organismus od zánětlivých procesů, bakterií a parazitů. Na pleť naneseme kvalitní masky – např. bahenní, nebo zkusíme kyslíkovou terapii.


Rajčata obsahují mnoho vitamínu A a C, které jsou příznivé pro mastnou pleť a její neduhy. Maska z rajčat pomáhá zmírnit akné. Doporučuje se masku nanášet na jednu hodinu.  Foto:

 

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Můžeme vyzkoušet námořnickou kombinaci modré s bílou.


Modrá barva je skvělou volbou pro pracovní pohovory. Budete díky ní působit klidně a důvěryhodně. Foto:


Kamenem pro dnešek může být jemný girasol nebo ochranný černý onyx.


onyx luna Foto:


Vůně posvátné myrhy pozvedne naší náladu, červený grep čistí prostor.

 

Superpotraviny grep Foto:

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama