reklama

Magická Luna pro každý den: 26. 5. – symbol Orel

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnešek je úspěšný. Těm, kdo mají vědomé spojení s božským Zdrojem, se daří na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti. Čteme, studujeme, cvičíme nebo jdeme do přírody čerpat energii.

Luna v Kozorohu – ubývá

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu – protáhneme se a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Tělo natřeme vitalizačním krémem s verbenou, citronem nebo zázvorem. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu a wellness aktivity raději vynecháme.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně, si jídlo může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory. Můžeme si uvařit polévky nebo dušenou zeleninu, rizoto atd.

 

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Kombinace bílé a černé nám dodá ten pravý „šmrnc.“ Zajímavým kamenem „nové doby“ je celestín, pro zlepšení komunikace je to dumortierit. Pro příjemné chvíle můžeme použít vůni pižma nebo lilie.

Horoskopy 2018

reklama

reklama