reklama

Magická Luna pro každý den: 26. 7. – symbol Kniha

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Silný den. Zaměříme se na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým.

Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Beranu – ubývá

Beran je znamením výzvy a nových začátků. Tyto dny bývají intenzivní, můžeme podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Napětí uvolníme procházkou, návštěvou fitka, fyzickou prací, úklidem. Vyhneme se kávě i alkoholu, zklidňujeme vybuzenou psychiku, masírujeme si spánky. Na unavené oči se doporučuje obklad ze světlíku lékařského. Své pleti dopřejeme konopnou mast, dokáže skvěle vyživit pokožku.

Strava by měla obsahovat více bílkovin a zeleniny. Uvaříme si brokolici se sýrem, dušenou mrkev, nebo krůtí plátek se zeleninovou přílohou. Pro naše tělo je důležité zásobovat je dostatkem kvalitních tekutin.

Slušet nám bude ohnivá kombinace oranžové a červené. K doplnění našeho out fitu poslouží jaspis červený nebo láva. Byt můžeme provonět vůní vanilky nebo yzopu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama