reklama

Magická Luna pro každý den: 26. 9. – symbol Mušle

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Je to čas pro zklidnění a meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a laďme svou psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna ve Lvu – ubývá

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které stimulují práci našeho srdce: chůzi, jogging, plavání, tenis. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji s hudbou a svíčkami – a třeba i s partnerem a šampaňským.

Podzim je obdobím úrody – ovoce, zeleniny atd., nyní si tedy můžeme vybírat z vlastních zdrojů. Navštívíme farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Uvaříme si houbové rizoto nebo zapečené houby se sýrem, vhod přijde i lečo z čerstvých surovin.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Ke královskému lvímu znamení se hodí žlutá, bílá a zlatá barva. Z kamenů je to diamant, ale také křišťál nebo citrín. Královna květin – růže nebo také esence jasmínu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama