reklama

Magická Luna pro každý den: 27. 2. – symbol Orel

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Úspěšný den, kdy vidíme věci z nadhledu, máme povznesenou náladu. Věnujeme se rozvoji duchovních nauk a studiu. Vhodné jsou i schůzky, nové kontakty a plánování budoucnosti, máme šanci na úspěch.

Energie tohoto dne je podpůrná, můžeme nahlédnout za „oponu“ a pochopit univerzální – osudové či karmické - zákony. Pochopit, proč se nám v životě staly určité věci, přijmout toto poznání, a snažit se o změnu.

Luna ve Vahách – ubývá

Diplomatická Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze a přijímat temnou i světlou stránku našeho života. Máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

Váhy mají v astromedicíně „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Večer si v klidu připravíme teplou lázeň s bylinkami, např. s heřmánkem, zabalíme se do deky a pustíme si romantické filmy.


Kolik času ráno strávíte v koupelně? Foto:


V těchto dnech konzumujeme co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají speciální čajové směsi na podporu práce ledvin. Volíme obezřetně tuky, na kterých vaříme; nejlepší je kvalitní olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.


Ghí Foto:


Pro dnešní den zvolíme světlé barvy – zelenou nebo modrou.


ZELENÁ – Vy stojíte vždy pevně nohama na zemi. Jste milí, velkorysí a svůj život se snažíte držet v harmonii. Chcete milovat a být milováni. Ve společnosti jste oblíbení a žádaní. Velké zastoupení má ve vašem životě morálka. Foto:


Zkrášlíme se šperky s růžovým korálem nebo posvátným kamenem Lapis lazuli.


Růžový korál a Lapis lazuli Foto:


Svůj osobní prostor osvěžíme vůní máty nebo skořice.


Máta si poradí i s ucpaným nosem. Dnes ji inhalujeme, staří bylinkáři ale dokonce doporučovali šňupání prášku ze sušené máty. Foto:


Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama