reklama

Magická Luna pro každý den: 27. 5. – symbol Kůň

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Den sdružování lidí, vhodný k cestování, zahájení výprav. Období vhodné pro změnu zaměstnání, obchodování, začátek nových projektů.

Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory.

Luna ve Vodnáři ubývá

Energie těchto dnů je přátelská a družná, chceme se seznamovat, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

Pohyb nám prospěje, volíme umírněnější sportovní aktivity, procházku, jdeme si zaplavat, na masáž zvláště beder a nohou. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melírování i tónování vlasů. Můžeme zajít do sauny nebo na havajskou masáž s kameny, obojí podpoří náš krevní oběh a lymfu.

Dopřejeme si zapékaný květák, zelené lusky, brokolici nebo rybu – pražmu královskou se zeleninou oblohou, všechno jsou to zdravé dobroty, po kterých neztloustneme. Pijeme čaj maté, má příjemnou kouřovou chuť, ale především podporuje cévní systém, obsahuje rutin. Po večeři si dáme skleničku piva, obsahuje chmel, který zklidňuje nervovou soustavu.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Bude nám slušet světle písková nebo žlutá s modrou. Tvrdí se, že kámen citrín přináší hojnost a bohatství, modrý topaz zase nadhled. Uklidní nás vůně meduňky, byt můžeme osvěžit vůní borovice.

Horoskopy 2018

reklama

reklama