reklama

Magická Luna pro každý den: 27. 6. – symbol Krokodýl

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Snažíme se odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že nereagujeme.

Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim.

Luna v Rybách - ubývá

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Poslední znamení zvířetníku, Ryby, mají v lunárním cyklu vliv na chodidla, nárty, kotníky, a také na lymfatický systém. Celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, poskakováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, které natřeme např. arnikovou mastí. Nezapomeneme ani na pěstění pokožky rukou.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě. Vymačkáme si červený grep, jablka, mrkev, pomeranče. Vyhneme se masu, uzeninám, různým polotovarům a fast foodu. K obědu si zajdeme do vegetariánské restaurace, nebo na těstoviny do pizzerie. Pijeme tekutiny, podporující zažívání a nervovou soustavu.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. Dnes nám bude slušet světle modrá nebo světle růžová. Královským kamenem je opál, něžným průvodem v citových zmatcích růženín. Okouzlí nás vůně damašská růže, naopak k uzemnění poslouží bergamot.

Horoskopy 2018

reklama

reklama