reklama

Magická Luna pro každý den: 27. 7. – symbol Krokodýl

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Odložíme náročné pracovní úkoly i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim.

Luna v Býku - ubývá

Dny pod vládou Býka bývají klidné. Zajímáme se o přírodu, upevňujeme rodinné vztahy, záleží nám na tom, aby lidé kolem nás byli spokojení.

I v letním období se můžeme nastydnout, zvláště při rychlých teplotních změnách, díky klimatizaci, studeným nápojům, zmrzlině. Ve dnech Luny v Býku se tato rizika snažíme eliminovat. Vyplatí se nám pěstění pokožky těla, zajímavým tipem jsou kosmetické přípravy z oslího mléka nebo s granátovým jablkem.

Býci jsou gurmáni, takže i lunární cyklus v jejich znamení může vyznávat labužnický styl. Nemusíme toho sníst mnoho. Poučme se u Francouzů, kolik mají předkrmů, a po hlavním jídle ještě dezerty! Nechybí omáčky, dipy, zelenina, ovoce, dobré víno. Luna je ve fázi ubývání, můžeme si víc dopřát, pochutnat si na dobrotách.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. K tomuto dni se hodí sytě zelená nebo hnědá barva. Kamenem pro znamení Býka je smaragd nebo býčí oko. Vyzkoušejme zajímavou vůni palmarosa nebo nard.

Horoskopy 2018

reklama

reklama