reklama

Magická Luna pro každý den: 28. 4. – symbol Kůň

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí vhodný k cestování, zahájení výprav a zájezdů za poznáním. Vhodné období ke změně zaměstnání, pro obchodování, začátky projektů.

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny, kdy jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit. V popředí jsou materiální zájmy; kontrolujeme své účty, platby.

 

Tělo zaktivujeme sprchou, pro odvážné „skotským střikem“ – střídavě horkou a studenou vodou, a zacvičíme si pár uvolňujících cviků. Dnes je důležitý náš postoj; hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protahujeme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme si hlavu. Poté tělo natřeme mlékem nebo olejem. Dny v Kozorohu jsou vhodné pro manikúru i pedikúru.

 

V tyto dny si můžeme dopřát sladká jídla i mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Můžeme popíjet kefír nebo syrovátkový nápoj. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme fíkový dortík.

 

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme vlasy.

 

Zkombinujeme barvu nočního nebe – indigo se stříbrnou.

Můžeme vybírat z krásných kamenů, jako je křišťál, onyx nebo perly.

Naši senzuální náladu podpoří vůně pižma nebo santalu.

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama