reklama

Magická Luna pro každý den: 28. 7. – symbol Medvěd

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Pozor na konflikty a měření sil, na sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Býku – ubývá

Dny v zemním znamení Býka bývají klidné, vhodné k rozhodnutím v oblasti finanční i pracovní. Naše úmysly jsou jasné, nic nás nezviklá.

Dáváme si větší pozor na nachlazení, posilujeme imunitní systém, snažíme se vyhnout velkým teplotním změnám a klimatizaci a průvanu, chráníme své tělo, zvlášť oblast krku. Při nachlazení kloktáme slanou vodu nebo šalvěj nebo mlsáme šalvějové bonbóny. Vyživujeme pleť, a nezapomínáme ani na krk a dekolt. Použijeme aromatické oleje a kvalitní bio a přírodní přípravky.

Jíme kořenovou zeleninu, brambory, méně kalorické topinambury. Uvaříme si červenou řepu, celerové placky nebo hranolky. Zajdeme si na suši, řasy a ryby obsahují jód. Máme-li hlad, dáme si jako svačinku jablko, banán, nebo lehký tvarohový dezert. Popíjíme mátový nebo ovocný čaj.

Barvou těchto dnů je jasná zelená a světle růžová. Překrásným kamenem je zelený malachit a nebo růžový rodochrozit. K povznesené náladě nám pomůže vůně kadidla, zklidní nás vůně cedru.

Horoskopy 2018

reklama

reklama