reklama

Magická Luna pro každý den: 29. 11. – symboly Zlatá labuť a Lampa

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Je vhodný čas k plánování a předsevzetím, jak změnit to, co nám v životě nevyhovuje. Najít, co je naším životním plánem, co nám přinese štěstí. Připravíme si rituál: vyčistíme náš prostor šalvějí, barvou je modrá, živlem je Oheň.

Luna ve Střelci NOVOLUNÍ 13.19

Zapálíme modrou svíčku a soustředíme se na rozvoj kreativity, sebevědomí a osobní růst. Plánujeme projekty, ale i cesty a návštěvy cizích zemí a kultur.

30. lunární den – ZLATÁ LABUŤ

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme srdeční čakru a přijímáme z Univerza energii pro nadcházející období.

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je novým začátkem, vyčerpáním starého a energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

Pro tento den se hodí žlutá nebo oranžová barva. Naši energii posílí oranžový granát nebo karneol. Vyzkoušejme vůni lilie nebo pižma.

Horoskopy 2018

reklama

reklama