reklama

Magická Luna pro každý den: 29. 2. – symbol Kůň

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí vhodný k cestám za poznáním.

Hodí se i k zahájení nových projektů, ke změně zaměstnání, přicházejí nové obchodní možnosti. Nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout, respektujeme jejich názory. Den přátelství a spolupráce.

Luna ve Štíru – ubývá

Tyto dny přinášejí impulzivnost a vášnivé reakce. Jsme zranitelnější a těžko snášíme kritiku a výtky. Zklidní nás vodní živel – koupel – nebo poslech CD se zvukem mořského příboje či vodopádu.


Zpěv z koupelny Foto:


Prospěje nám detoxikační a čistící masáž, bylinné sedací koupele, do nichž přidáme řebříček, kontryhel nebo heřmánek. Na pleť naneseme hydratační a vyživovací masky. Citlivější jsou vylučovací orgány, močový měchýř, věnujeme pozornost očistě a intimní hygieně.

Můžeme propadat lítostivosti, depresím. Neřešíme partnerské ani pracovní problémy.

Luna je ve fázi ubývání, můžeme jíst více než v jiných dnech (netloustneme). Dopřejeme si jídla, kterým se jinak vyhýbáme – moučná, sladkosti, tučnější pokrmy.

 

Je libo dortíček? Foto:

 

Barvy, které bychom měli volit, jsou na široké škále od černé přes šedou až k bílé.


luna 29 - Obrázek 1 Foto:


Naši energii podpoří síla karneolu a povznese nás čistá vibrace univerzálního kamene – křišťálu.

 

luna 29 - Obrázek 2 Foto:

 

Vyzkoušejme nádhernou vůni neroli nebo lehčí osvěžující tóny pomeranče či mandarinky.


V citrusech je obsaženo veliké množství vitamínu C. Lékařské studie tvrdí, že každodenní dávka citrusů může snížit riziko rakoviny až o 50 %. Foto:

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama