reklama

Magická Luna pro každý den: 29. 6. – symbol Džbán

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat svůj „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a ladíme svou duši pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna v Beranu – ubývá

Luna je v Beranu, bráníme se chaosu a zbytečné aktivitě. Pozornost věnujeme smyslovým orgánům: očím, uším, nosu; celé oblasti hlavy. Snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí, a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme klid a péči s použitím přírodních prostředků, např. obkladů ze světlíku nebo polštářků černého čaje.

Cyklus Luny v Beranu má ovocně-bílkovinnou kvalitu, což znamená, že v těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme spíše ráno a dopoledne. K obědu a k večeři volíme bílé drůbeží maso a ryby. Vegetariánům se doporučují fazole, hrách, plodová zelenina. Uvaříme si čočkovou polévku, cuketu, dýni Hokkaido, lečo z paprik a cibule, přidáme tofu.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Z barev můžeme zvolit ohnivou kombinaci oranžová–červená. Mezi vzácné drahokamy patří rubín, pro patrioty je to český granát, který patří k tomuto znamení. Můžeme vyzkoušet vůni vzácného šafránu nebo citronovou trávu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama