reklama

Magická Luna pro každý den: 29. 7. – symbol Mušle

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Je to čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme svou psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna v Blíženích - ubývá

Pocítíme zvýšenou aktivitu a snahu po komunikaci a výměně informaci s druhými lidmi. Můžeme být více společenští, energie je proměnlivá, otevřená a přátelská.

Energie vzdušných Blíženců přináší nervozitu a obavy, že nic nestihneme. Ráno vstaneme včas a připravíme si dobrou snídani. Uvaříme si zelenou kávu, která podpoří náš metabolismus. Vymyslíme si vlastní „mantru“ - kouzelná slovíčka, která nás zklidní, např.: mám dost času, všechno zvládám, jsem v pravou chvíli na pravém místě atd.

Nekazme si den rychlým jídlem v bufetu, nebo sendvičem, který jíme v tramvaji! Uděláme si čas na oběd, zajdeme na něj s kolegy, a nebudeme se bavit o práci. Vychutnáváme každé sousto - čím více dokážeme potravu rozžvýkat, tím méně práce budou mít žaludek a střeva. Ve fázi ubývání nebudeme na sobě šetřit, i večeře může být vydatná - např. losos na ledovém salátu.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. K vzdušnému znamení Blíženců patří modrá nebo žlutá barva. Kamenem, který nám bude přinášet štěstí je chryzokol nebo serpentin. Naše dýchací cesty pročistí vůně eukalyptu nebo citrónové trávy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama