reklama

Magická Luna pro každý den: 3. 1. - symbol Ibis

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Jsme napojení na Univerzum, lehce se k nám dostávají informace, naše intuice pracuje naplno. Je to celkově pozitivní den, radostný, máme se obklopit krásnými věcmi, povznášející hudbou a uměním a příjemnými lidmi.

Velkou roli hrají v pozitivním vnímání i vůně – aromaterapie, voňavé svíčky, oleje, krémy, které aplikujeme na své tělo. Den vhodný pro věštby a nahlédnutí do budoucnosti…

Luna v Rybách - přibývá

Energie Ryb přináší vládu emocí, realita se stává šedou rutinou, přitahuje nás vše tajemné a mystické. Je čas meditovat a ponořit se do sebe nebo se plně oddat romantice a snění…

Znamení Ryb ovlivňuje nejvíce oblast chodidel, kotníků a nártu a také lymfatický systém. Proto je důležité věnovat pozornost právě těmto oblastem, skvělé jsou masáže – zvláště reflexních bodů na chodidlech a také koupele. V cyklu Ryb pečujeme i o svou duši a dopřejeme si kulturní zážitek – koncert, poslech relaxační hudby nebo divadlo či oblíbený film.

Ve fázi přibývající Luny tělo vše ukládá, proto omezíme příjem tučné stravy a omezíme pokud možno i sacharidy. Sladké si dopřejeme dopoledne na oběd si můžeme dát těstoviny, večer spíše zeleninu, ledový salát, rukolu, špenát atd. Pijeme teplé nápoje např. meduňkový nebo šalvějový čaj.

Omezíme alkohol, kávu, i léky, které akutně nepotřebujeme, nedoporučují se chirurgické zákroky v oblasti chodidel, kotníků, nártů.

Krásnou barvou pro dnešek je světle zelená nebo fialová. Z kamenů můžeme vybrat ametyst nebo citrín.

Z aromaterapie meduňku nebo santal.

Horoskopy 2018

reklama

reklama