reklama

Magická Luna pro každý den: 3. 4. – symbol Žába

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes máme být obezřetní a hlídat si své věci, ale i myšlenky a nápady. Hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit. Důležitá jednání přesuneme na vhodnější období. Neberme si nic osobně, nechme vše plynout a procházet.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Tyto dny nám přinášejí schopnost vnímat jednotu všeho stvoření, minerální, rostlinné, animální, lidské i „nebeské“ říše. Máme nadhled, a příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle. Volíme umírněnější sportovní aktivity - procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.


Nechte kila odplavat! Foto:


Ve fázi ubývající Luny si dopřejeme víc dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso s velkou zeleninovou přílohou. Pro vegetariány je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík; naše nervová soustava je ve dnech Vodnáře citlivější na stres. Pijeme teplé bylinkové květové čaje; lipový, šípkový, nebo domácí limonády s meduňkou, mátou nebo limetkou.


Kdo by chtěl stále pít obyčejnou vodu? Vylepšete si ji a přidávejte si do ní citrón, limetku, okurku, med, mátu a další dochucovadla, díky kterým si váš pitný režim budete užívat. Foto:


Nezatěžujeme příliš nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Naše tělo pomůže uzemnit hnědá barva nebo tmavší odstíny modré.


hnědá Foto:


Krásným a velmi silným kamenem je zlatý obsidián a nebo chryzokol.


zlatý obsidián Foto:


Byt provoníme vůní neroli, nebo očisťující vůní eukalyptu


Eukalyptová silice Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama