reklama

Magická Luna pro každý den: 3. 5. – symbol Žába

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Rybách ubývá

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne to jsou dny Luny v Rybách.

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám v oblasti nártů, kotníků a chodidel, vhodná je reflexní masáž. Proti kolísavé náladě pomůže relaxační koupel.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní müsli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou a bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů pro jednotlivé typy.

Pro jemné vibrace Luny v Rybách se hodí světle růžová nebo béžová barva. Pro podporu pozitivní nálady nám pomůže sluneční kámen, pro jemné uzemnění rodonit. Dnes nám může vonět jasmín nebo nevšední cananga.

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama