reklama

Magická Luna pro každý den: 3. 7. – symbol Hydra

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Naše mysl potřebuje zklidnit, v kombinaci dne Hydry s lunárním cyklem v Blížencích můžeme propadat chaosu. Je třeba více zapojit vůli, abychom dokončili, co jsme slíbili. Je neděle, uděláme si čas i na úklid ve vlastní hlavě. S nikým se nepřeme, nevytváříme napětí.

Luna v Blížencích – ubývá

Blíženci mají vliv na oblast ramen, paží, zad, a především na respirační (plicní) systém. Vzdušná energie potřebuje pohyb, takže si ráno protáhneme celé tělo; především páteř a končetiny. Posilujeme imunitní systém extraktem z grepu, hlívou ústřičnou, zkusíme koloidní stříbro. Vydatně pijeme; mátový, heřmánkový nebo šípkový nálev.

Na jídlo si uděláme čas; je to rituál, který se máme naučit vychutnávat. Ráno doma v klidu posnídáme, a v poledne si zajdeme do restaurace. Je cyklus ubývající Luny, můžeme jíst do sytosti, i typickou českou kuchyni. Zastáncům racionální stravy přijde vhod teplá polévka, nebo zapečený bulgur se sójovou majonézou, dušená teplá zelenina. Vydatně pijeme, spíše teplé nápoje - ovocné čaje, např. mangový nebo ananasový, nebo rooibos.

Z barevné škály patří ke vzdušnému znamení světle zelená a modrá. Stejně barevný je fluorit, krásně modro – zelený je chryzokol.

K pročištění osobního prostoru může posloužit máta nebo kopal.

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama