reklama

Magická Luna pro každý den: 30. 3. – symbol Slon Ganéša

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i k druhým.

Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna ve Střelci – ubývá

Pod vlivem Luny ve Střelci jsme akční, chceme se bavit, cestovat a zažívat dobrodružství, chceme se učit novým věcem.

V těchto dnech nic nepřeháníme, šetříme tělo i psychiku. Zajdeme si na výstavu, pustíme si filmy plné akce, dobrodružství a cest – získáme inspiraci i nadhled. Doporučují se výživné pleťové kúry, anti aging terapie pro péči a obnovu pokožky.

 

Když už si nevíte rady, podívejte se na film Pan a paní Smithovi, ti se vážně umí hádat s nadhledem. A není taková "milá" hádka dobrým začátkem pro vzrušující předehru? Foto:

 

Pečlivě vybíráme, co jíme. Můžeme si opatřit inspiraci – kuchařky specialit z celého světa i exotické suroviny dnes snadno zakoupíme. Nežijeme-li ve velkém městě, použijeme e-shopy. Jedlíci masa mohou ochutnat zvěřinu: kančí, jelení nebo daňčí pochoutky. Pijeme teplé nápoje, podporující práci jater a slinivky.


pž teplý čaj Foto:


Barvou dnešního dne je vznešená fialová nebo svěží zelená.


ZELENÁ – Vy stojíte vždy pevně nohama na zemi. Jste milí, velkorysí a svůj život se snažíte držet v harmonii. Chcete milovat a být milováni. Ve společnosti jste oblíbení a žádaní. Velké zastoupení má ve vašem životě morálka. Foto:


Skvělým doplňkem budou šperky s krásným ametrínem nebo akvamarínem.


akvamarín Foto:


Naše smysly okouzlí vůně růže nebo santalového dřeva.


santalové dřevo Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama